! Upgrade Bot

Türkçe moderasyon güvenlik eğlence müzik botu

0 Votes ??? Servers Prefix u! IDLE

General#8113

Invite Vote

Komut Açıklama Kullanım Yardım Yardım Listesini Açar u!yardım İstatistikler Botun İstatistiklerini Gösterir u!istatistikler Otorol Sistemi Sunucuya Katılanlara Rol Verir u!otorol Sayaç Sistemi Hedef Üye Sayısını Sayar u!sayaç-ayarla Kayıt Sistemi İsim Yaş Kayıt Sistemi u!kayıt Seviye Sistemi Sohbet Ederek Seviye Kasabilirsiniz u!seviye
Hazır Sunucu Kurma Hazır Template Sunucu Kurar u!sunucu-kurulum
Herkese Rol Ver | Al Herkese Otomatik Rol Verir | Alır u!herkese-rol-ver/al
Banları Kaldır Sunucudaki Tüm Banları Kaldırır u!unbanall Sunucu İstatistik Sunucunuza Özel İstatistik Kanalları u!serverpanel Ses Kanal Aç Sesli Kanal Açar u!ses-kanal-aç Kanal Açıklama Kanal Açıklamasını Değiştirir u!kanal-açıklama Rol Liste Rollerinizi Listeler u!rol-liste Temizle İstediğiniz Kadar Mesaj Siler u!temizle Yaz Bota İstediğiniz Şeyi Yazdırırsınız u!yaz Güvenlik Sunucuya Gelen Hesapların Güvenliği u!güvenlik Reklam Engelleme Klasik Reklam Engelleme u!reklam-engelleme Sesli Ödül Sunucudaki Seste Kalma İstatistiklerini Sıralar u!ses-log İle Başlar İstediğiniz Süreye Ulaşınca Rol Verir. Ses Sürem Seslide Kaldığınız Süre u!sesli-sürem Ses Log Ses İstatistikleri Log Kanalı u!ses-log Espri Espiri Yapar u!espiri Rip Eğlence Komutları u!rip Kralol Eğlence Komutları u!kralol 1vs1 Eğlence Komutları u!düello
Wasted Eğlence Komutları u!wasted Yazı-Tura Yazı-Tura Atar u!yazı-tura
Doğruluk Cesaret Doğruluk Cesaret Oynatır u!doğrulukcesaret Alkış Eğlence Komutları u!alkış Dcdeki Yıkık Eğlence Komutları u!dcdekiyıkık Tutuklandın Eğlence Komutları u!tutuklandın Taş Kağıt Makas Bot İle Taş Kağıt Makas Oynarsınız u!tkm <taş-kağıt-makas> Sigara Yak Eğlence Komutları u!sigarayak Aşk Ölçer Eğlence Komutları u!aşkölçer Mesaj Döndür Eğlence Komutları u!mesajdöndür Balık Tut Eğlence Komutları u!balıktut Spoiler Eğlence Komutları u!spoiler Manzara Eğlence Komutları u!manzara Stres Çarkı Stres Çarkı Çevirir u!stresçarkı Steam Belirttiğiniz Oyunu Detaylı Gösterir u!steam Atasözü Rastgele Atasözü Söyler u!atasözü Ateşle Eğlence Komutları u!ateşle Kapak Laflar Rastgele Laf Atar u!kapaklaflar Hava Durumu Belirttiğiniz Şehrin Hava Durumu u!havadumuru SpeedTest Bot İnternet Hızı Ping Lokasyon Bilgileri u!speedtest Say Aktif Sesteki Üyeleri Sayar u!say Döviz Dünyadaki Döviz Kurunu Söyler u!döviz Kimlik Rastgele Kimlik Oluşturur u!kimlik Sesli-Sürem Seste Kaldığınız Süre u!sesli-sürem Statlarım Mesaj Ve Ses İstatistikleriniz u!statlarım Hesapla Hesap Makinası u!hesapla Gif Ara Giphy den Gif Aratır u!gifara İnstagram Belirttiğiniz Profili Gösterir u!instagram Rastgele Şifre Rastgele Şifre Oluşturur u!rastgeleşifre İlginç Bilgi İlginç Bilgiler u!ilginçbilgi Burç Uğurlu Sayınız u!burç Tekerleme Tekerleme Söyler u!tekerleme Davet Oluştur Sunucu Daveti Oluşturur u!davetoluştur Emoji Yükle Sunucuya Emoji Yükler u!emoji-yükle Ping Botun Pingini Gösterir u!ping Avatar Avatarınızı Gösterir u!avatar Kullanıcı Bilgi Belirttiğiniz Kişinin Bilgileri u!kullanıcı-bilgi Beşiktaş Eğlence Komutları u!beşiktaş Fenerbahçe Eğlence Komutları u!fenerbahçe Galatasaray Eğlence Komutları u!galatasaray Spotify Spotify Hesabı Hakkında Bilgi Verir u!spotify Youtube Youtubede Aratır u!youtube Destek Sunucu Botun Destek Sunucusu u!desteksunucu Şikayet Bot Hakkında Geri Bildirim u!sikayet SunucuTanıt Sunucunuzu Tanıtır u!sunucutanıt u!prefix Botun Prefixi Değiştirir u!prefix

Botta Daha Fazla Komut Mevcuttur Hepsi Burda Yoktur Botu İSterseniz Sadece Mesaj Yetkisi İle Deneyebilirsiniz.